Vegan

Vegan

Vegandieedi eripära on see, et need inimesed ei söö loomset päritolu toitu: liha, linnuliha, mereande, kala, piimatooteid, mune, mett. Nende dieet sisaldab reeglina köögivilju, puuvilju, pärmitooteid, kaunvilju. Oma dieeti ei ole soovitatav muuta erinevate krooniliste haiguste korral, selleks peate pöörduma arsti poole.

Vegandieedi eelised

Enne kui hakkate vegantoitu tarbima, peate oma dieeti õigesti koostama, et see ei kahjustaks teie keha, tarbige järgmist:

  • Valgud - moodustavad uusi rakke ja kudesid, neid leidub tofus, sojaubades, läätsedes, hernestes, ubades, pähklites.
  • Oomega-3 rasvad - aitavad stabiliseerida närvisüsteemi, kardiovaskulaarset ja endokriinsüsteemi, neid leidub pähklites, sojas ja linas.
  • Vitamiin B12 ja D - tugevdab immuunsust, toniseerib keha, leidub riisis, sojaubades ja mandlites.
  • Kaltsium, raud ja tsink - leidub melassis, brokkolis, kapsas, teraviljades, kuivatatud puuviljades, nisus, riisis ja mandlites.

Tänapäeva maailmas on vegan eluviis ja veganlus on uut tüüpi dieet. Ainult vegantoidu tarbimisel soovitame lisada alternatiivseid tervisliku toidu allikaid ja hoida oma keha kontrolli all.

Kust saab osta vegantoitu?

Vegantoitu saab osta meie veebipoest. Siin saavad kliendid tutvuda hindadega, vaadata kõigi toodete omadusi, nende koostist ja esitada veebipõhise tellimuse vaid paari klikiga.

Meie konsultandid on valmis vastama kõigile huvipakkuvatele küsimustele. Tagame tarnitud toodete kvaliteedi, sest esmatähtis on Bestnutrition klientide tervis.