Makseviisid

Bestnutrition.ee veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:
Swedbank, SEB Pank, Coop Pank, LHV, Luminor, PocoPay, krediitkaardimakse ja samuti pangaülekanne.


Pangalingid
Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.


Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile arve koos tasumiseks vajalike rekvisiitidega, et saaksite selle pangakontoris või internetipangas mugavalt tasuda. Pangaülekandega tasumisel märkige makse selgitusse kindlasti tellimuse number. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida.


Välismaksete info
Saaja pank: Coop Pank AS  Narva mnt 4, 15014 Tallinn, Estonia
IBAN: EE724204278612707309
SWIFT/BIC: EKRDEE22


Krediitkaardimakse
Saab kasutada Visa ja MasterCard kaarte
Peale tellimuse vormistamist suunatakse teid makse sooritamiseks E-Commerce Payment Gateway turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib E-Commerce Payment Gateway tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.