Tervis ja ilu

Tervis ja ilu

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas inimesed üksteist hindavad ja milliste kriteeriumide järgi? Hiljutised uuringud on näidanud, et välimus on inimese hindamisel pealiskaudne, kuid oluline tegur ja see ei tähenda silmade kuju ega huulte suurust, vaid tervislikku välimust.


Kuid mida tähendab tervislik välimus, mis jätab positiivse mulje? Selles mängib olulist rolli meie suurim organ, nahk, samuti juuksed ja küüned. Kuid selleks, et säilitada nende ja teiste elundite tervislik välimus ja ilu, mis võib hiljem avaldada mõju nahale ja juustele, tuleb nende eest alati hoolitseda, toites neid tervisevitamiinidega või nagu neid ka nimetatakse, ilu vitamiinidega.


Mis mõjutab teie ilu?

Ilu mõjutavad tegurid:

  • Uni ja rahu.
  • Tervislik seedimine.
  • Liigeste ja lihaste seisund.
  • Hormoonid.
  • Südame ja veresoonte töö.
  • Vitamiinid.

Tervis ja ilu on omavahel seotud komponendid, ilu sõltub otseselt tervisest. Tervis annab teile alati teada naha ja juuste häiretest organismis. See, mis meil näol on, on selle tulemus, mida me kasutame või mis kehas puudub.

Millal tervisetooteid võtta?

Arstid soovitavad tervete juuste ja naha jaoks võtta teatud vitamiine. Soovitatav on seda teha sügisel ja kevadel, et kaitsta juukseid ja nahka talvel külma eest, suvel - kõrvetavate päikesekiirte eest.

Bestnutritioni sporditoitumise ja sporditarvikute kauplus pakub taskukohase hinnaga laia valikut maailma juhtivate tootjate tervisetooteid. Meie poes on võimalik osta vitamiine ja tervisetooteid igaks puhuks.