• Allnutrition Vitamin C with Bioflavonoids, 1000mg - 60 caps

Allnutrition Vitamin C with Bioflavonoids, 1000mg - 60 caps

    Tootja:

    Allnutrition
  • €5.00

  • €6.40

       Toetab immuunsüsteemi

       1250% päevasest vitamiinivajadusest

 

C-VITAMIIN - askorbiinhape on orgaaniline keemiline ühend küllastumata mitmehüdroksüülsete alkoholide rühmast. C-vitamiinil on kehas mitmeid äärmiselt olulisi funktsioone ja see on tuntud peamiselt immuunsüsteemi tugevdajana. C-vitamiin on kõige kuulsam antioksüdant. Antioksüdantsete omaduste tõttu mängib see kehas kaitsvat rolli. Lisaks stimuleerib see kollageeni tootmist, et tagada veresoonte, luude, kõhre, igemete, naha ja hammaste nõuetekohane toimimine. Lisaks aitab see kaasa normaalse energiavahetuse säilitamisele, aitab närvisüsteemil korralikult toimida, aitab säilitada normaalseid vaimseid funktsioone, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab vähendada väsimust ja väsimust. C-vitamiin aitab taastada ka taastatud E-vitamiini vormi ja suurendab raua imendumist.

 

Bioflavonoidid (flavonoidid) on väga arvukas ühendite rühm, mis on seotud taimede ainevahetuse kõrvalproduktidega, klassifikatsioonid eraldavad neid ühendeid peamiselt nende keemilise struktuuri tõttu. Bioflavonoidide üks olulisemaid omadusi on nende antioksüdantne või antioksüdantne toime. Need ühendid avaldavad meie kehale kaitsvat toimet, kaitsevad kardiovaskulaarsüsteemi ning omavad ka vähivastast toimet ja vähendavad põletikku.

 

Portsjonid konteineri kohta: 60

Portsjoni suurus: 1 kapsel

 

 

Toiteväärtus 1 portsjon

C-vitamiin 1000 mg / 1250% *

 

Bioflavonoidid 10 mg

 

* Päevane määr

 

 

 

Koostis: C-vitamiin (L-askorbiinhape), želatiin, paakumisvastane aine - rasvhapete magneesiumisoolad, kibeda apelsini Citrus aurantium ekstrakt, standardiseeritud 90% bioflavonoididele, värv - titaandioksiid.

 

See toode on mõeldud üle 18-aastastele füüsiliselt aktiivsetele inimestele. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisand ei saa asendada mitmekülgset toitumist. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Suur C-vitamiini sisaldus. Ärge võtke, kui teil on neerukivid ja teil on eelsoodumus neerukivide tekkeks.

Sarnased tooted