• Essence Nutrition Magnesium + B6, 1000mg - 90 tablets, Magneesium

Essence Nutrition Magnesium + B6, 1000mg - 90 tablets, Magneesium

    Tootja:

    Essence Nutrition
  • €8.90

  • €9.50

Essence Nutrition Magneesium + B6 on kvaliteetne toidulisand, mis täidab kiiresti kõik magneesiumipuudused. Iga portsjon sisaldab ka tahket vitamiin B6 toidulisandit, mis näitab suhteliselt põhjalikku valemit.

 

Magneesium osaleb enam kui 300 metaboolses reaktsioonis, mistõttu on see inimese jaoks äärmiselt oluline mineraal. Samuti vastutab see lihaste kontraktsioonide õige kulgemise, närviimpulsside (sh neuromuskulaarsete) juhtimise eest, kuid osaleb ka kehas uute valkude sünteesis (mõjutades seeläbi anaboolseid protsesse). Lisaks on sellel suur tähtsus keha energiabilansi säilitamiseks (ta osaleb energia tootmise protsessis üksikute rakkude tasandil) - osaleb glükolüüsi protsessis. Tasub rõhutada, et selle õige kontsentratsioon kehas mõjutab immuunsust, hormonaalset ja isegi seedesüsteemi. Magneesiumi mõju vaimsele stabiilsusele ei saa üle hinnata. See aitab kaasa vererõhu langusele, mis on hüpertensiooniga inimeste jaoks väga oluline probleem (see ei ole ravim ja seda ei tohiks sellisena ravida).

 

Preparaadis sisalduv vitamiin B6 mängib kehas mitmeid olulisi rolle, sealhulgas: see aitab tsüsteiini õigesti sünteesida, aitab närvisüsteemi ja immuunsüsteemi korralikult toimida ning aitab säilitada valkude ja glükogeeni normaalset ainevahetust. See vitamiin aitab reguleerida ka hormonaalset aktiivsust ning aitab ennekõike vähendada väsimust.

 

Soovitatav kasutamine

Võtke üks tablett päevas ilma rohke vedelikuga närimata.

 

Koostis:

Magneesiumtsitraat, vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), täiteained (mikrokristalne tselluloos, tärklis), paakumisvastased ained (kaltsiumkarbonaat, ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad).

 

Võib sisaldada tahtmatult piima, soja, gluteeni (nisu) sisaldavaid teravilju, mune, sellerit ja sinepi derivaate.

 

Hoiatus:

Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või arsti järelevalve all pidage enne kasutamist nõu arsti või tervishoiutöötajaga. Lõpetage kasutamine ja pidage nõu arstiga, kui ilmnevad kõrvaltoimed. Pole mõeldud kasutamiseks alla 18-aastastel isikutel. Pikaajaline üle 10 mg B6-vitamiini tarbimine päevas võib põhjustada kerget kipitust ja tuimust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas jahedas kohas. Ärge kasutage, kui tihend on katki.

 

Toiteväärtus

Portsjoni suurus: 1 tablett

Portsjonid pakendi kohta: 90

 

1 portsjoni sisu %DV

Magneesium 125mg 33%

B6-vitamiin 5mg 357%Sarnased tooted