• Essence Nutrition Zinc, 15mg - 180 tablets, Tsink

Essence Nutrition Zinc, 15mg - 180 tablets, Tsink

    Tootja:

    Essence Nutrition
  • €9.50

  • €10.50

Essence Nutrition Zinc on kõrgekvaliteetne ja väga kõrge imavusega tsinktsitraat. Iga portsjon annab kuni 15 mg. Tsink mängib inimkehas olulist rolli, sealhulgas süsivesikute, makrotoitainete ja rasvhapete õige ainevahetuse säilitamine.

Tsink on keha jaoks üks olulisemaid mineraale, kuid sageli jäetakse see tähelepanuta, mis on tohutu viga. Selle piisav kogus igapäevases dieedis aitab säilitada ka normaalset viljakust ja normaalset reproduktiivset funktsiooni. Tasub rõhutada, et tsink aitab säilitada testosterooni normaalset taset veres. See ülimalt oluline mineraal aitab samuti säilitada A-vitamiini normaalset ainevahetust, aitab kaasa DNA sünteesile ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Toitumisalased faktid Essence Nutritioni tsinktsitraadist 50 mg

Portsjonid: 180

Portsjoni suurus: 1 tablett

Active Ingredients

 On 1 tabl.

 % RI*

Zinc

     15 mg

 150,00%

 

Koostis: tsinktsitraat, täiteained (mikrokristalne tselluloos, tärklis), paakumisvastased ained (kaltsiumkarbonaat, ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad).

Kasutusjuhend

Võtke 1 tablett üks kord päevas veega.

Lisainformatsioon

Enne selle või mõne muu toidulisandi kasutamist või enne treeningprogrammi alustamist pidage nõu arsti või muu tervishoiutöötajaga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge ületage soovitatud annust. Toote kasutamise ajal jooge piisavalt vett. Ärge kasutage seda toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana! See toidulisand ei ole ette nähtud mis tahes haiguse diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

Sarnased tooted