• Swanson Vitamiin K-2 - Natural, 50mcg - 30 softgels

Swanson Vitamiin K-2 - Natural, 50mcg - 30 softgels

    Tootja:

    Swanson
  • €2.70

  • €6.40

       Sisaldab K2-vitamiini 100% looduslikust Jaapani nattost, fermenteeritud sojasaadusest.

       K2 aitab kaltsiumi reguleerida luude ja südame tervise jaoks

       Suurepärane valem igapäevaseks hoolduseks

 

Swanson Ultra Natural vitamiin K2 (menakinoon-7 firmalt Natto) on K2 vitamiini bioloogiliselt kõige aktiivsem vorm. Kõik teavad kaltsiumi ja D-vitamiini mõju kohta luu tervisele, kuid kuidas on lood K2-vitamiiniga? On üks vitamiin millest peaksite rohkem teadma siis see on vitamiin K2. Kui vitamiin K1 osaleb peamiselt vere hüübimises, aitab K2 aktiveerida valke, mis reguleerivad kaltsiumi imendumist kehasse. See tähendab, et see vähetuntud vitamiin on tervete luude ja terve südame tarvis. Meie K2-vitamiin pärineb 100% looduslikust Jaapani nattost (fermenteeritud sojatoode). 

 

Täiendav info:

Soovitatav annus: 1 kapsel

 

1 kapsli sisu % päevasest väärtusest

Vitamiin K2 [menakinoon-7 nattost (fermenteeritud soja)] 50 mcg *

* Päevaseid väärtusi pole kindlaks määratud.

 

Muud koostisosad: päevalilleõli, želatiin, glütseriin, mesilasvaha, kahealuseline kaltsiumfosfaat, päevalilleletsitiin, jaanikaunavärv (jaanikaun karamelliga glütseriinis), puhastatud vesi.


 

Soovitatav kasutamine: Toidulisandina võtke üks pehme kapsel päevas veega.

 

HOIATUS: Ainult täiskasvanutele. Enne selle või mõne muu toote kasutamist pidage nõu oma tervishoiutöötajaga, kui olete rase või toidate last rinnaga, võtate ravimeid, eriti verevedeldajaid, või kui teil on tervise rike.

 

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage, kui tihend on katki. Hoida kuivas jahedas kohas. Ärge hoidke külmkapisSarnased tooted