• Now Foods C-1000 (100Tabs)

Now Foods C-1000 (100Tabs)

    Tootja:

    Now Foods
  • €18.50


C-vitamiin on vees lahustuv toiteaine, millel on immuunsüsteemi toimimisel ülitähtis roll. C-vitamiin on oluline kollageeni (struktuurse valgu sidekoes) tootmiseks, seega on see oluline terve naha, luude ja liigeste jaoks. C-vitamiin on vajalik aminohapete ainevahetuseks ja paljude toitainete, näiteks folaadi ja raua imendumiseks. Lisaks on see üliefektiivne antioksüdant, mis suudab kaitsta organismi rakke ja molekule hävitamise eest vabade radikaalide ja reaktiivsete hapnikuliikide poolt, mis tekivad normaalse ainevahetuse ja keskkonnastressoritega kokkupuute tagajärjel. See toode on spetsiaalselt välja töötatud C-vitamiini pikaajalise imendumise tagamiseks ja selle allikaks on kibuvitsa seemned.

 

KASUTUSJUHEND: 1 portsjon päevas. Võtke 1 kapsel päevas.

 

TOITUMISVÄÄRTUS 1 KAPSEL (1,5 g) /% (1,5 g) *

Vitamiin C1000 mg / 1111%

C-vitamiin

Tsitrusviljade bioflavonoidide kompleks 100 mg

rutiin pulber 25 mg

Sophora japonica

 

* Päevaste väärtuste protsent põhineb 2000 kalorsusega dieedil. Teie päevanorm võib olla suurem või väiksem sõltuvalt teie kalorite vajadusest.

 

KOOSTIS: kapsel (tselluloos), steariinhape (taimne päritolu), magneesiumstearaat (taimne päritolu), ränidioksiid.

 

TÄHELEPANU! Ärge ületage soovitatud maksimaalset kogust. Toidulisandeid tuleks kombineerida tervisliku ja tasakaalustatud toitumisega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas.

 

See toode ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

Sarnased tooted

Sildid: Now Foods C-1000 (100 Tabs), Now Foods, Tervis ja ilu