• BSN Amino X (30 serv)

BSN Amino X (30 serv)

    Tootja:

    BSN
  • €20.00

  • €27.90

Võimalikud valikud


Värskendav suhkruvaba aminohappepulber Amino X on pakitud 10 g aminohapetega portsjoni kohta, mis sisaldab 4 g BCAA-sid, 3,5 g L-arginiini ja 2,5 g tauriini. Lisaks aitavad D-vitamiin ja B6-vitamiin vähendada väsimust ja toetavad energiat tootvat ainevahetust.

Valgu ehitusmaterjalid

Aminohapped on valgu ehituskivid, millest üheksa on hädavajalikud ja 11 mitteolulised. Asendamatuid aminohappeid ehk EAA-sid ei saa kehas valmistada, nii et peate neid saama dieedi kaudu. Amino X on suurepärane viis aminohapete tarbimise suurendamiseks vastavalt teie eesmärkidele.

 

TARBIMINE: portsjoni suurus: 1 mõõdulusikas (14,5 g), tarbida päevas: 1-2 portsjonit. Segage 1 mõõduluusikas (14,5 g) 225 ml külma veega. Tarbige treeningu ajal või pärast seda.

TOITUMISVÄÄRTUS 1 mõõduluusikas (14,5 g)

D-vitamiin 2,45 μg

B-vitamiin 60,50 mg

aminohapped 10 g

BCAA-d 4 g

L-leutsiin 2 g

L-isoleutsiin 1 g

L-valiin 1 g

L-alaniin 3,5 g

Tauriin 2,5 g

L-arginiin 45 mg

 

KOOSTIS: BCAA aminohapete segu (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin, emulgaator (SOYA letsitiin), L-alaniin, tauriin, happed (sidrunhape, õunhape), happesuse regulaator (naatriumvesinikkarbonaat), maitseained, värvaineid (peedipunane, kurkumiin), kleepumisvastane aine (ränidioksiid), magusaineid (sukraloos, atsesulfaam K), L-arginiini, püridoksiinvesinikkloriidi, kolekaltsiferooli.

TEAVE ALLERGENIDE KOHTA: sisaldab sojat. Võib sisaldada mune, gluteeni, piima, pähkleid, maapähkleid.

TÄHELEPANU! Ärge ületage soovitatud maksimaalset kogust. Toidulisandeid tuleks kombineerida tervisliku ja tasakaalustatud toitumisega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. See toode ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

Sarnased tooted

Sildid: BSN Amino X (30 serv), BSN, Toidulisandid