• BSN Nitrix 2.0 (180)

BSN Nitrix 2.0 (180)

    Tootja:

    BSN
  • €43.00


- Vastupidavus.

- Taastumine.

- Tootlikus.

 

NITRIX 2.0 on kontsentreeritud lämmastikoksiidi eelkäija, mis pakub väärtuslikku alust kõigile teie toidulisanditele ja treeningutele. NITRIX 2.0 toetab treeningtulemusi, vastupidavust ja taastumist 3 g aminohappe L-tsitrulliini, lämmastikoksiidi eelkäija ja 3 g kreatiiniga.

 

NITRIX 2.0 annab väärtusliku aluse kõigile teie täiendustele ja treeningutele. Ideaalis peaksid kasutajad võtma 3 tabletti 60 minutit enne treeningut ja 3 tabletti pärast

 

Kasutusjuhised: 1-2 portsjonit päevas. Võtke 3 tabletti 2 korda päevas enne ja pärast treeningut.

 

TOITUMISVÄÄRTUS 3 tabletti (4 g)

Kreatiin 1500 mg

L-tsitrulliin 1500 mg

Tüükade ekstrakt 100 mg

Granaatõunaekstrakt 100 mg

Viinamarjaseemneekstrakt 50 mg

Cayenne'i pipra ekstrakt 25 mg

Niatsiin 12 mg

Musta pipra ekstrakt 5 mg

Resveratrool1 3 mg

 

KOOSTIS: kreatiinmonohüdraat, L-tsitrulliin, täiteaine (mikrokristalne tselluloos), paakumisvastane aine (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad), viirpuuekstrakt (Crataegus monogyna, õhuosad), granaatõunaviljaekstrakt (punica granatum), viinamarjaseemneekstrakt ( vitis vinifera), stabilisaator (ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos), cayenne'i pipra puuviljaekstrakt (Capsicum Annuum), Polygonum cuspidatum juureekstrakti pulber (standardiseeritud resveratrooli (20%)1)1, nikotiinamiid, musta pipra puuviljaekstrakt(Piper nigrum)

 

1 Ravimeid tarvitavad inimesed peaksid seda toodet kasutama ainult arsti järelevalve all.

 

TÄHELEPANU! Ärge ületage soovitatud maksimaalset kogust. Toidulisandeid tuleks kombineerida tervisliku ja tasakaalustatud toitumisega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. See toode ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

Sarnased tooted

Sildid: BSN Nitrix 2.0 (180), BSN, Toidulisandid