• BSN N.O. Xplode 3.0 (50 serv)

BSN N.O. Xplode 3.0 (50 serv)

    Tootja:

    BSN
  • €38.00

  • €45.00

Võimalikud valikud


KUIDAS PARANDAB N.O.-XPLODE® TREENINGUT?

 

N.O.-XPLODE® on treeningu eelne süüde, mis on mõeldud igasuguse oskustasemega sportlastele, et aidata treeningutulemusi maksimeerida. Treeningust maksimumi võtmine nõuab nii vaimset kui ka füüsilist energiat. Seejärel peate keskenduma, et seda energiat rakendada ja luua tugev side aju ja lihaste vahel. See aju ja lihaste vaheline seos aitab teil saavutada suurema treeningu intensiivsuse, suurema jõu ja aitab ületada oma keha varasemaid piire. Täielik treeningueelne lisa peaks toetama kõiki neid eeliseid. N.O.-XPLODE® on välja töötatud täiustatud koostisainete tehnoloogiaga, mis aitab suurendada energiat ja vastupidavust, toetada vaimset keskendumist ja lihasjõudu ning pakkuda võrreldamatut intensiivsust ja jõudlust.

 

KASUTAMINE: 1-2 portsjonit päevas. Segage 1 mõõdulusikas (20 g) 250 ml külma veega ja jooge 20-30 minutit enne treeningut. Segage, kuid ärge raputage. Soovitatav tarbimine on kuni 2 portsjonit päevas.

 

TOITUMISVÄÄRTUS 1 mõõdulusikas (20 g)% (20 g) *

Energia 32 kcal 132 kJ

C-vitamiin 75 mg 94%

D-vitamiin 2,3 μg 46%

B-vitamiin 11,75 mg 159%

Niatsiin 7 mg 44%

B-vitamiin 61,75 mg 125%

Foolhape 168 μg 84%

Vitamiin B 12 1,1 μg 44%

Pantoteenhape 5,5 mg 92%

Magneesium 123,5 mg 33%

L-arginiin 3 g

L-lüsiinvesinikkloriid 1 g

L-glütsiin 0,5 g

N-atsetüül-L-türosiin 0,5 g

Tauriin 0,5 g

L-fenüülalaniin 80 mg

Kreatiin 1,5 g

Beeta-alaniin 1,3 g

Carnosine® (beeta-alaniin)

Inositool 1 g

Koliin 200 mg

Betaiin 0,75 g

Kofeiin 1 150 mg

Greibi bioflavonoidid 25 mg

Viinamarjaseemneekstrakt 45 mg

India karusmarja kaprossiekstrakt 38 ​​mg

Musta pipra ekstrakt 5 mg

 

* Päevaste väärtuste protsent põhineb 2000 kalorsusega dieedil. Teie päevanorm võib olla suurem või väiksem sõltuvalt teie kalorite vajadusest.

 

KOOSTIS: aminohapped (L-arginiin, L-lüsiinvesinikkloriid, L-glütsiin, N-atsetüül-L-türosiin, tauriin, L-fenüülalaniin), happed (sidrunhape, õunhape, L-viinhape), lõhna- ja maitseained, kreatiinmonohüdraat, Carnosyn® (beeta-alaniin), inositool, happesuse regulaator (naatriumvesinikkarbonaat, kaaliumvesinikkarbonaat), betaiin, koliinbitartraat, värvained (peedipunane), stabilisaator (dikaltsiumfosfaat, dinaatriumfosfaat), paakumisvastane aine (ränidioksiid), magneesiumoksiid, kofeiin¹ , vitamiinid (L-askorbiinhape, D-kaltsiumpantotenaat, nikotiinamiid, tiamiinvesinikkloriid, püridoksiinpteroüülmonoglutamiinhape, tsüanokobalamiin, kolekaltsiferool), greibi bioflavonoidide kompleks, greibimagustajad (indiumiekstrakt, atsesulfaam K), vitife ekstrakt karusmari Capros® (phyllante, musta pipra puuvili) Pipernigrum)

 

¹ Kõrge kofeiinisisaldus.

 

TEAVE ALLERGEENIDE KOHTA: võib sisaldada mune, gluteeni, piima, pähkleid, maapähkleid, sojaube.

 

TÄHELEPANU! Ärge ületage soovitatud maksimaalset kogust. Toidulisandeid tuleks kombineerida tervisliku ja tasakaalustatud toitumisega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. See toode ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

Sarnased tooted

Sildid: BSN N.O. Xplode 3.0 (50 serv), BSN, Toidulisandid