• Essence Nutrition L-Carnitine, 1000mg - 90 tablets

Essence Nutrition L-Carnitine, 1000mg - 90 tablets

    Tootja:

    Essence Nutrition
  • €14.50


ESSENCE L-karnitiin - seda hindavad ennekõike need inimesed, kes soovivad saavutada soovitud näitajat. L-karnitiin koguses 1000 mg tableti kohta toetab kindlasti kehakaalu langust sel perioodil, kuna rasvhapete seondumine keha varudest ja transport rakkudesse,

mis muudab selle energiaks. Intensiivsete treeningute ajal tekitavad teie lihased energiat, sealhulgas rasvhapete põletamine. L-karnitiin takistab rakkudel tarbetute rasvade ladestumist, mille tulemuseks on soovi korral nahaaluse rasva vähenemine. Lisaks aitab L-karnitiin hoida naha heas seisundis, vältides dehüdratsiooni, hoiab ära naha kollageeni lagunemise, mis vähendab kortsude teket.

 

       Blokeerib tarbetute rasvhapete kogunemise.

       Nahaaluse rasva vähenemine.

 

Toitumisväärtus portsjoni kohta

L-karnitiinitartraat 1000 mg

millest L-karnitiin 667 mg

 

Koostis: L-karnitiin - tartraat, täiteaine (mikrokristalne tselluloos), paakumisvastased ained (kaltsiumkarbonaat, ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad). Võib tahtmatult sisaldada ka piima-, soja-, gluteeni- (nisu-) terade, munade, selleri ja sinepi derivaate.

 

Soovitatav kasutus:

Võtke 1 tablett üks kord päevas ilma närimata ja palju vedelikke joomata.

 

Lisainformatsioon

Enne selle või mõne muu toidulisandi kasutamist või enne treeningprogrammi alustamist pidage nõu tervishoiutöötaja või muu tervishoiutöötajaga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge ületage soovitatud annust. Toote kasutamise ajal jooge piisavalt vett. Ärge kasutage seda toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana! See toidulisand ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

 

Sarnased tooted