• Grenade 100% Pure Creatine Monohydrate (500g)

Grenade 100% Pure Creatine Monohydrate (500g)

    Tootja:

    Grenade
  • €21.50


Kreatiinmonohüdraat on üks enim uuritud toidulisandeid, mis on laialt tunnustatud tugevuse, taastumise, anaeroobse võimekuse ja lihasmassi suurendamise poolest. Tänu sellele ulatuslikule uurimistööle on kreatiin hädavajalik sportlastele, kes soovivad maksimeerida oma kõrge intensiivsusega treeninguid, lihasmassi ja füüsilist taastumist.

 

Kreatiin on organismis looduslikult tekkiv molekul, mida leidub ka toidus. Kuigi kreatiin ise ei ole amiin, toodetakse seda organismis aminohapetest glütsiin, arginiin ja metioniin. Grenade® Essentials kreatiin on 99% puhtusastmega, millele ei ole lisatud kreatiini hõlpsasti imenduvaid vorme.

 

* Kreatiin suurendab füüsilist jõudlust järjestikuste lühiajaliste ja intensiivsete treeningute seeriates, kusjuures päevas tarbitakse 3 g kreatiini.

 

KASUTUSJUHEND: 1 portsjon päevas. Laadimisfaas: Võtke üks portsjon (umbes 1 mõõdulusikas, 5 g) hommikul, pärastlõunal, õhtul ja enne magamaminekut 4-5 päeva, et aidata meil lihaseid kreatiiniga küllastada. Hooldusfaas: Võtke üks portsjon söögikordade ajal või vahetult pärast treeningut koos treeningujärgse valguveikiga.

 

TOITUMISVÄÄRTUS 1 kühvel (5 g) %(5 g) *

kreatiinmonohüdraat (100%) 5 g

 

* Päevaste väärtuste protsent põhineb 2000 kalorsusega dieedil. Teie päevanorm võib olla suurem või väiksem sõltuvalt teie kalorite vajadusest.

 

KOOSTIS: kreatiinmonohüdraat (100%).

 

TÄHELEPANU! Ärge ületage soovitatud maksimaalset kogust. Toidulisandeid tuleks kombineerida tervisliku ja tasakaalustatud toitumisega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas.

See toode ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

Sarnased tooted

Sildid: Grenade 100% Pure Creatine Monohydrate (500g), Grenade, Toidulisandid