• Grenade BCAA 8:1:1 (150)

Grenade BCAA 8:1:1 (150)

    Tootja:

    Grenade
  • €25.60


Maksimaalne lihaskasv põhineb parimate aluste rajamisel ja lihtsate probleemide õigel lahendamisel. Aminohapped on valgu ehituskivid ja mõjutavad lihaste kasvu mitmel viisil, neist aminohapetest kõige olulisemad on hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA). BCAA Grenade® Essentials on välja töötatud igat tüüpi sportlastele, kes soovivad oma jõudlusest ja taastumisest maksimumi võtta.

 

Hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) Grenade® Essentials suhe on 8: 1: 1. BCAA liigitatakse kolme aminohappeks: leutsiin, isoleutsiin ja valiin, need aminohapped on klassifitseeritud asendamatuteks ja neid ei saa organismis sünteesida. BCAA Grenade® on lisanud täiendavat leutsiini, et luua tugev suhe 8: 1: 1. On näidatud, et leutsiin, mida sageli nimetatakse primaarse hargnenud ahelaga aminohappeks, aktiveerib lihasvalkude sünteesi käivitavaid mTOR-radasid.

 

KASUTUSJUHEND: 1 portsjon päevas. Trennipäevadel: võtke 1 portsjon (5 kapslit) veega 30 minutit enne treeningut. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks võite pärast treeningut võtta täiendava portsjoni. Treeninguvälistel päevadel: ärkamise ajal võta 1 portsjon (5 kapslit).

 

TOITUMISVÄÄRTUS 5 kapslit (4,5 g)

BCAA profiil

L-leutsiin 2400 mg

L-isoleutsiin 300 mg

L-valiin 300 mg

 

KOOSTIS: BCAA profiil (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin), täiteaine (magneesiumstearaat), köögiviljakapslid (täiteaine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, magneesiumstearaat), värvained (titaandioksiid))

 

TÄHELEPANU! Palun ärge ületage soovitatud maksimaalset kogust. Toidulisandeid tuleks kombineerida tervisliku ja tasakaalustatud toitumisega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas.

See toode ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

Sarnased tooted

Sildid: Grenade BCAA 8:1:1 (150), Grenade, Toidulisandid