• Grenade Black Ops (100)

Grenade Black Ops (100)

    Tootja:

    Grenade
  • €45.00


Black Ops® on eliit kaalujälgimissüsteem, mille on välja töötanud Grenade®i auhinnatud teadus- ja arendustegevuse meeskond ning millel on ainulaadne stimuleeriv toime, mis võib parandada vaimset ja füüsilist jõudlust.

 

Valdavalt meessoost kasutajatele mõeldud Black Ops® on lühema toimeajaga kui algne Grenade® Thermo Detonator®, mistõttu on see ideaalne fokuseeritud HIIT (kõrge intensiivsusega intervalltreening) seansside jaoks ja hiljem pärastlõunal või varahommikul treenimiseks. Grenade® Black Ops®, mis on välja töötatud koos USA eliidi erivägedega, annab täpse, kontrollitud stimuleeriva toime.

 

See uurimistööga toetatud toode sobib suurepäraselt suunatud ja mõõduka kestusega energiahoogude ja termogeneesi edastamiseks, põhjustamata pikaajalisi närvitsevaid kõrvaltoimeid, mis võivad ilmneda paljude rasvapõletite ja treeningueelsete toodete puhul. Miks peaksite tundide jooksul pärast rasva põletamise toote võtmist tundma pinget, närvilisust? Miks mitte võtta täpselt doseeritud toode, mis annab energiat andva ja rasva mobiliseeriva efekti ilma kõrvaltoimete ja lõpus oleva suure krahhita? Nüüd saate Black Ops®-iga kasutada soovitud efekte ilma varjukülgedeta *.

 

KASUTUSJUHEND: 1 portsjon päevas. Võtke 1 kapsel pärast ärkamist tühja kõhuga veega. Võtke 1 kapsel 30 minutit enne lõunat veega. Ärge ületage 2 kapslit päevas. Need juhised erinevad originaalpakendist, kuna soovitatav on võtta mitte rohkem kui 400 mg kofeiini päevas.

 

TOITUMISVÄÄRTUS 2 kapslit (3,2 g)% (3,2 g) *

Niatsiin 10 mg 63%

nikotiinhape

B6-vitamiin 5 mg 357%

püridoksiin

Kroom 20 μg 50%

mikrokapseldatud kofeiin 1 275 mg

1,3,7-trimetüülksantiin 1

tauriin 275 mg

2-aminoetaansulfoonhape 50 mg

Cayenne 250 mg

Capsicum Annuum

koliin 220 mg

2-hüdroksü-N, N, N-trimetüületaanamiinium

roheline tee 100 mg

epigallokatekiin

epikatekiingallaat

gallate

epikatekiin

Teobromakakao 100 mg

flavonoolid

sinivetikad 20 mg

athanisomenon flos-aquae

BioPerine® 5 mg

1-piperoüülpiperidiin

 

* Päevaste väärtuste protsent põhineb 2000 kalorsusega dieedil. Teie päevanorm võib olla suurem või väiksem sõltuvalt teie kalorite vajadusest.

 

KOOSTIS: mikrokapseldatud kofeiin 1, tauriin, cayenne'i pipar, koliin, roheline tee, Theobroma kakao, sinivetikad, niatsiin, BioPerine® (1-piperoüülpiperidiin), B6-vitamiin, kroompikolinaat, mikrokristalliline magneesiumkapsas, želatiin puhastatud vesi, FD&C sinine nr 1 (hiilgav sinine FCF - E133), peet), värvained (titaandioksiid)

 

1 Kõrge kofeiinisisaldus. Ei soovitata lastele, rasedatele ja imetavatele naistele.

 

TÄHELEPANU! Ärge ületage soovitatud maksimaalset kogust. Toidulisandeid tuleks kombineerida tervisliku ja tasakaalustatud toitumisega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas.

See toode ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele.

Sarnased tooted

Sildid: Grenade Black Ops (100), Grenade, Toidulisandid