• Muscletech naNOx9 Next Gen 151 g

Muscletech naNOx9 Next Gen 151 g

    Tootja:

    Muscletech
  • €20.00

  • €23.60

Võimalikud valikud


Muscletechi NaNOX9 Next Gen on ideaalne toidulisand neile, kes soovivad treeningute ajal suurendada oma jõudu ja lihasjõudu ning vähendada väsimust ja väsimust, suurendades samal ajal oluliselt füüsilist jõudlust.

Muscletech NaNOX9 Next Gen on toodetud 3 spetsialiseeritud valemiga, nimelt:

·         Vase AMP ™: sisaldab beeta-alaniini, Vitis vinifera ekstrakti, viinamarjaseemneekstrakti (proantotsüanidiin). Beeta-alaniin on aminohape, mis osaleb karnosiini vabanemisel - aine, mis vähendab lihasväsimust ja vähendab piimhappe kogust lihaste vastupidavust. Viinamarjaseemnetest ja puuviljadest saadud proantotsüanidiin toimib suurepärase loodusliku antioksüdandina, hoides ära vabade radikaalide kahjuliku mõju.

·         VasoPrime ™: sisaldab Nitrosigine ™ (L-arginiin) ja Punica Granatum (granaatõuna) ekstrakti. Nitrosigine ™ tarnib arginiini arginiin-inositoolsilikaadi kujul, mis on lämmastikoksiidi suurepärane eelkäija, tuntud vasodilataator ja osaleb aktiivselt kreatiini, glutamaadi ja uurea ainevahetuses. Kuigi granaatõunaekstraktil on peamine toime, toimib see suurepärase antioksüdandina ja on suurepärane kuseteede puhastaja, kuna see toimib vedelikupeetust vähendades.

·         NeuroAMP ™: sisaldab L-ornitiini, Hill Bitartrate'i ja muskaatpähkli (Myristica Fragrans või Miristics) ekstrakti. Ornitiin on aminohape, millel on arginiiniga kombineerituna võimas detoksifitseeriv toime, kuna see kõrvaldab karbamiidi, ammoniaagi ja aitab kaasa keha üldisele taastumisvõimele. Koliinbitartraat on parim viis koliini, olulise kardiovaskulaarse kaitsva toiteaine, kohaletoimetamiseks. Samuti aitab muskaatpähkli ekstrakt kaitsta kardiovaskulaarsüsteemi ja stimuleerida õiget seedimist.

·         Valmistatud kõige kvaliteetsematest koostisosadest.

·         Sisaldab 3 võimsat valemit: VasoAMP ™, VasoPrime ™ ja NeuroAMP ™.

·         Suurendab füüsilist jõudlust ja lihasjõudu.

·         Vähendab väsimust ja väsimust treeningu ajal.

·         Tagab suurepärase lihaste pumpamise.

·         Täiesti stimulantivaba.

·         Kiire imendumine ja suurepärane maitse.

·         Lahustub kergesti.

 

Kasutusjuhised: lahjendage üks annus (5 g) 240 ml vees ja võtke enne treeningut 30 minutit. Esimeste päevade jooksul on soovitatav alustada poole annusega (2,5 g), et kontrollida toote taluvust. Ärge ületage 2 ööpäevast annust. Hoida kuivas jahedas kohas.

 

Toitumisalane teave kühvli kohta (5 g):

Energia 10 kcal

Niatsiin (nikotiinhape) 2 mg

VasoAMP ™

Beeta-alaniin (CarnoSyn®) 1600 mg

Punase veini ekstrakt (Vitis vinifera kujul) (puuvili) 50 mg

Standarditud 25% proantotsüanidiinide jaoks

Viinamarjaekstrakt (Vitis vinifera kujul) (seemned) 50 mg

Standarditud 95% proantotsüanidiinide jaoks

VasoPrime ™

Arginiinisilikaat-inositool (nitrosigin®) 750 mg

Granaatõun (punica granatum) (puuvili) 100 mg

NeuroAMP ™

L-ornitiinvesinikkloriid 200 mg

Koliinibitartraat 100 mg

Muskaatpähkli ekstrakt (nagu Myristica Fragrans) (seeme) 50 mg

 

Muud koostisosad: sidrunhape, ränidioksiid, looduslik ja kunstlik maitse, atsesulfaamkaalium, sukraloos, tsellulooskumm, kurkum (nagu Curcuma longa) (värv). Töödeldakse ettevõttes, kus töödeldakse ka piima, mune, nisu, soja, maapähkleid, pähkleid, kala ja koorikloomade koostisosi.

HOIATUS! Ainult täiskasvanutele. Ärge kasutage raseduse ega imetamise ajal. Enne dieedi või treeningprogrammi alustamist või kui teil on mõni tervislik seisund, pidage nõu oma arstiga. Mõnedel inimestel võib beeta-alaniini kontsentreeritud tööannusest tekkida kahjutu kipitustunne. Ärge kasutage, kui teil on olnud müokardiinfarkt (südameatakk). Sissehingamine võib astmaga inimestel suurendada hingamisteede põletikulist reaktsiooni. Ainult tervetele inimestele. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.Sarnased tooted