• Muscletech Platinum Citrulline Malate - 492gr

Muscletech Platinum Citrulline Malate - 492gr

    Tootja:

    Muscletech
  • €21.50

  • €25.00

Muscletechi toodetud tsitrulliinmalaat on õunhappe molekulidega seotud l-tsitrulliini lisand - toitainet, mis stimuleerib arginiini esinemist veres lihaste pumpamise suurendamise kaudu.

 

See toode sobib suurepäraselt nii spordis sportliku jõudluse parandamiseks kui ka tervist parandavaks aineks seksuaalenergia suurendamiseks täiskasvanud meestel. See õunhappega seotud tsitrulliini konkreetne soolapreparaat tagab suurema biosaadavuse või parema metaboolse kasutamise.

 

Toode on rikastatud kolme spetsiaalse toitainega: C-vitamiin, viirpuu marjad ja Aasia ženšenn, mis on kasulikud lämmastikoksiidi tootmise suurendamiseks ja keha resistentsuse suurendamiseks.

 

Kuidas toimivad C-vitamiin ja taimeekstraktid, mis sisalduvad tsitrulliinplaatinamalaadis

       C-vitamiini kasutatakse peamiselt antioksüdantsete omaduste tõttu ja seda on sellele tootele lisatud lämmastikoksiidi poolväärtusaja pikendamiseks, parandades selle pumpamisvõimet.

       Aasia ženšenni ja sarapuu marjade ekstrakt aitab tänu adaptogeensetele omadustele kehal psühhofüüsilisele stressile vastu panna.

 

Kuidas toodet kasutada ja kuidas toodet kombineerida

Enne treenimist umbes 30-40 minutit pärast treeningut, kui teie eesmärk on kasutada lihaste pumpamise võimalusi ja parandada füüsilist jõudlust tulemuste osas.

Õhtul enne magamaminekut, kui eesmärk on seksuaalsfääri taaselustamine ja arginiini teise omaduse loodusliku kasvuhormooni vabanemine.

 

Portsjonid konteineri kohta: 140

Portsjon: 3,5 grammi (1 mõõdulusikas)

 

Toiteväärtus

Energia10 Kcal

Süsivesikud 1 g ˂1% *

C-vitamiin 30 mg 50%

L-tsitrulliinmalaat 2,32 g Ɨ

millest L-tsitrulliin 1,45 g

Viirpuu marjad (puuviljad) 50 mg Ɨ

Aasia ženšenni ekstrakt (juur) 10 mg Ɨ

standardiseeritud 5% ginsenoosiidide jaoks

* Soovitatav päevane ratsioon põhineb 2000 kcal või 8400 kJ dieedil. Teie igapäevased vajadused võivad varieeruda sõltuvalt teie soost, vanusest ja füüsilisest aktiivsusest.

Ɨ Päevaväärtust pole määratud

 

Muud koostisosad: maltodekstriin, ränidioksiid. Töödeldakse ettevõttes, kus töödeldakse piima, mune, sojaube, nisu, koorikloomi, kalaõli, pähklit ja maapähkli koostisosi.

Kasutamisjuhised: segage 1 portsjon (1 mõõdulusikas) 6-8 oz-ga. külma vett, mahla või spordijooke ja tarbi 1-2 korda päevas.

HOIATUS! Ainult täiskasvanutele. Ärge kasutage raseduse ega imetamise ajal. Enne kasutamist pidage enne kasutamist dieedi või treeningprogrammi kasutamist enne kasutamist nõu arstiga. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.

Pange tähele: kõik selle valemi koostisosad ei lahustu täielikult, seega võivad lahusesse jääda osakesed.

Ärge kasutage, kui pakend on kahjustatud.

Hoida kuivas jahedas kohas.


Sarnased tooted