• Mutant Caffeine (240)

Mutant Caffeine (240)

    Tootja:

    Mutant
  • €8.96

Tellimisel• Jõu- ja jõuspordi jõudluse kasv 20%

• Tõstjad parandasid oma võimekust keskmiselt 9,5%.

• Sprinterid parandasid võimekust keskmiselt 6,5%

• Väsimustase väheneb keskmiselt 6%.


Suurenenud vastupidavus, jõudlus, energia

Kofeiin on populaarseim stimulant maailmas! See aitab suurendada treeningut, suruda alla nälga, parandada vaimset keskendumist ja võidelda väsimuse vastu. MUTANTKOFEIIN sisaldab 200 mg farmatseutilist veevaba kofeiini portsjoni kohta. Iga pudel sisaldab 240 portsjonit, mis kõik on toodetud valitsuse kontrollitud tootmisettevõttes, et tagada maksimaalne puhtus ja tugevus.


Kasutusjuhised: 1-2 portsjonit päevas. Võtke 1 tablett portsjoni kohta. Ärge ületage 1 tabletti iga 4-6 tunni järel ja mitte rohkem kui 2 tabletti päevas. Püsige hüdreeritud, kuna kofeiinil võib olla diureetiline toime. Need juhised erinevad originaalpakendist, kuna soovitatav on tarbida mitte rohkem kui 400 mg kofeiini päevas.


Toiteväärtus 1 tablett (0,3 g)% (0,3 g) * / 2 tabletti (0,6 g)% (0,6 g) *

veevaba kofeiin 1 200 mg 400 mg

USP kvaliteet (Ameerika Ühendriikide farmakopöa)


* Päevaste väärtuste protsent põhineb 2000 kalorsusega dieedil. Teie päevanorm võib olla suurem või väiksem sõltuvalt teie kalorite vajadusest.


Toidulisand kofeiiniga.


Koostis: veevaba kofeiin 1, emulgaatorid (dikaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos, kroskarmelloosnaatrium), paakumisvastased ained (magneesiumstearaat, ränidioksiid, steariinhape).


1 Kõrge kofeiinisisaldus. Ei soovitata lastele, rasedatele ja imetavatele naistele.


Teave allergeenide kohta: võib sisaldada kala, piima, soja, nisu.


Tähelepanu! Palun ärge ületage soovitatud maksimaalset kogust. Toidulisandeid tuleks kombineerida tervisliku ja tasakaalustatud toitumisega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Toode ei sobi lastele, rasedatele ja imetavatele naistele.Sarnased tooted

Sildid: Mutant Caffeine (240), Mutant, Toidulisandid