SIS PERFORMANCE NITRAADISHOT 60ML

    Tootja:

    SIS
  • €2.90


Võimalikud valikud


SIS Performance 60 ml shot sisaldab 500 mg nitraati, mis on kogutud rabarberimahla kontsentraadist ja amarandi lehe ekstraktist. Ainulaadsed nitraadiallikad pakuvad rikkalikku maitseelamust ja suuremat nitraadihulka võrreldes teiste müügil olevate toodetega. SIS Performance nitraadishot aitab kehal koguda nitraadivarusid 1–2 päeva enne vastupidavusala võistlust, kui soovitatakse tarbida 1000 mg nitraati päevas.

TOOTE PÕHIOMADUSED

Nitraadilisandi tarbimine enne trenni ja treeningu ajal parandab lihaste sooritusvõimet, sest vähendab treeningu hapnikukulu.

Sealjuures tasub teada, et vastupidavusalade sooritust mõjutavad tegurid on järgmised:

  • maksimaalne hapnikutarbimine (VO2max);
  • laktaadilävi (kui vere laktaat tõuseb üle tavapärase taseme);
  • võimsus ja ökonoomsus (hapnik, mida keha peab tootma kindla jooksu- või rattasõidukiiruse saavutamiseks).

KKK

Kuidas SIS Performance nitraadishot toimib?

Sarnase sooritusvõimega inimeste (maksimaalse hapnikutarbimise ja laktaadilävega) soorituse taseme määrab võimsus. Inimesed, kes suudavad suurema pingutuse juures kulutada vähem energiat ja tarbida vähem hapnikku, saavutavad tõenäoliselt paremaid tulemusi.

Kui palju kaloreid on SIS Performance nitraadishotis?

Ühes portsjonis on 33 kalorit.

Millal SIS Performance nitraadishoti tarbida?

SIS Performance nitraadishoti soovitatakse tarbida siis, kui keha vajab suuremat nitraadivaru enne vastupidavusala võistlust.

KASUTAMINE

Tarbi SIS Performance nitraadishoti 1–2 korda päevas, et aidata kehal varuda piisavalt nitraati 1–3 päeva enne võistlust, kui soovitatakse tarbida 1 g nitraati päevas.

SIS Performance nitraadishoti võib tarbida ka enne võistlust keha nitraaditaseme tõstmiseks – joo seda 2–3 tundi enne starti.

Säilitamine

Enne kasutamist loksutada. Säilitada jahedas ja kuivas kohas otsesest päikesevalgusest eemal ja lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud toitumist.

TOITUMISALANE TEAVE

Toiteväärtus

100ml kohta

60g kohta

Energia

231 kj / 54 kcal

138 kj / 33 kcal

Rasvad

0.22g

0.13g

millest küllastunud

0.03g

0.02g

Süsivesikud

9.78g

5.87g

millest suhkrud

2.94g

1.76g

Valgud

2.57g

1.54g

Sool

1.19g

0.71g

Toidunitraadid

500mg

Koostisosad:

vesi, rabarberimahla kontsentraat, amarandi lehe ekstrakt (Amaranthus hypochondriacus), happesuse regulaatorid (naatriumbikarbonaat, trinaatriumtsitraat), maitseained, säilitusained (kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat), magusained (sukraloos, stevioolglükosiidid)


 

Sarnased tooted

Sildid: SIS PERFORMANCE NITRAADISHOT 60ML