SIS PRE-90 TREENINGUEELNE ENERGIAJOOGI PULBER: 85G

    Tootja:

    SIS
  • €2.85


Võimalikud valikud


SiS PRE-90 on tõeliselt edasiarenenud energiajoogi pulber, mis välja töötatud eelkõige jalgpalluritele mõeldes nende energiavarude täiendamiseks enne võistlust, et tagada võistluspäeval maksimaalne energiaboost kogu mänguks.

 

KASUTAMINE

Sega paki sisu 500ml veega. Võta 2 annust võistluseelsel päeval toidukordade vahel. Võta 1 annus koos hommikusöögiga võistluspäeval.

 

TOODE SISALDAB

1 pakk 85g:

  • 75g süsivesikuid
  • 500mg nitraate
  • 450mg Montmorency hapusid kirsse
  • 1,6g beeta-alaniini

 

TOITUMISALANE TEAVE

Toiteväärtus

100g kohta

85g kohta

Energia

1581kj/372kcal

1344kj/316kcal

Proteiin

2.8g

2.4g

Süsivesikud,

88g

75g

millest suhkrud

6.8g

5.8g

Rasv,

1.0g

0.9g

millest küllastunud

0.0g

0.0g

Sool

0.92g

0.78g

Beeta-alaniin

2g

1.6g

 

 

KKK

Kellele see energiajoogi pulber on mõeldud?

SiS PRE-90 on mõeldud eelkõige jalgpalluritele, et tagada võistluspäeval piisav energiavaru kogu mänguks.

 

Miks peaks seda energiajoogi pulbrit kasutama?

Jalgpallurid vajavad ca 8-10g süsivesikuid iga kehakilogrammi kohta päev enne mängu, et olla mängupäeval täielikult laetud.

Uurimused on näidanud, et profijalgpallurid on tavaliselt alalaaditud keskmiselt 200g süsivesikutega enne iga mängu, mis tähendab, et neil on risk mängu viimastel 20 minutil olla energiapuuduses.

Terav fookus kogu mängu kestel on määrava tähtsusega, et teha kiireid otsuseid ja vältida vigu. Profisportlased kasutavad kofeiini, et vähendada väsimustunnet.

Uurimused tiimispordis on näidanud, et nitraadid võivad hõlbustada vereringet mistõttu lihased jõuavad kauem tugevamini töötada, aidates suurendada sprindivõimet.

 

Miks on süsivesikute laadimine oluline?

Süsivesikute laadimine on glükogeeni (energia) salvestamise protsess lihastes ja maksas, mida siis kasutatakse mängupäeval. Tavaliselt tehakse seda vähem kui 48h enne mängu ja see hõlmab kogu päeva jooksul süsivesikute tarbimise suurendamist söögikordade ajal ja vahel.

 

Mis on nitraadid?

Nitraadid kuuluvad lämmastikku ja hapnikku sisaldavate ühendite hulka, mida leidub toidus ning mida toodetakse ka meie kehas. Seedimisel muundatakse nitraadid lämmastikoksiidiks, mis lõdvestab veresooni, reguleerides seeläbi vererõhku ja kudede hapnikuga varustatust. Nitraatide suurem osakaal on oluline jõudluse saavutamiseks.

 

Mis on beeta-alaniin?

Beeta-alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul, suurendab lihaste võimsust ja vastupidavust. Parandab treeninguefekti ja vähendab rasvaprotsenti. Uuringud tõestavad, et beeta-alaniinist on kasu nii kõrge treenitusega jõu-, kiirus- ja vastupidavusalade sportlastele kui ka treenimata inimestele, algajatele ja madala treenitusega sportlastele.

 

Mis kasu on Montmorency hapudest kirssidest?

Montmorency kirsimahl on saadud 100% Montmorency kirssidest, mis on looduslikult rikkad antotsüaniini ja melatoniini poolest. Flavonoidid on taimsed ühendid, millel on nii antioksüdatiivsed kui ka põletikuvastased omadused. Antotsüaniinid on flavonoidide spetsiifiline klass, mis vähendab stressi. Melatoniin aitab paremini magada.


 

Sarnased tooted

Sildid: SIS PRE-90 TREENINGUEELNE ENERGIAJOOGI PULBER: 85G