• SIS SURGE TREENINGUEELNE ENERGIAGEEL: 60ML

SIS SURGE TREENINGUEELNE ENERGIAGEEL: 60ML

    Tootja:

    SIS
  • €2.00


Võimalikud valikud


Ideaalne treeningueelne lahendus, Surge energiageel, töötati välja koos Manchester United jalgpallimeeskonnaga, et tagada organismile vajalik energialaeng mänguks valmistumisel. Vähendab väsimustunnet, suurendab lihasjõudu ja vastpupidavust.


KASUTAMINE

Tarbi 30 minutit enne treeningut. Surge geeli võib kasutada ka koos SiS GO Hydro joogitablettidega, et anda organismile vajalik kombinatsioon energiast, kofeiinist, vedelikest ja elektrolüütidest.

KKK

Kellele see energiageel on mõeldud?

Surge energiageel sisaldab süsivesikuid energia saamiseks koos kofeiiniga, mis vähendab väsimustunnet. Koos beta alaniini, tsitrulliin-malaadi ja arginiiniga on see ideaalne kõik-ühes mängeelne energiageel jalgpalluritele.

Miks peaks seda energiageeli kasutama?

Uurimused on näidanud, et profijalgpallurid on tavaliselt alalaaditud keskmiselt 200g süsivesikutega enne iga mängu, mis tähendab, et neil on risk mängu viimastel 20 minutil olla energiapuuduses.

Terav fookus kogu mängu kestel on määrava tähtsusega, et teha kiireid otsuseid ja vältida vigu. Profisportlased kasutavad kofeiini, et vähendada väsimustunnet.

Mis on beeta-alaniin?

Beeta-alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul, suurendab lihaste võimsust ja vastupidavust. Parandab treeninguefekti ja vähendab rasvaprotsenti. Uuringud tõestavad, et beeta-alaniinist on kasu nii kõrge treenitusega jõu-, kiirus- ja vastupidavusalade sportlastele kui ka treenimata inimestele, algajatele ja madala treenitusega sportlastele.

Mis on tsitrulliin-malaat?

Tsitrulliin-malaat on kombinatsioon aminohappest citrulline ning orgaanilisest soolast malate, mis aitab vähendada väsimust ja lihaspingeid ning suurendada treeningvõimekust.

Mis on arginiin?

Arginiin on α-aminohape (valk e proteiin), mida inimorganism ei suuda ise sünteesida ja peab seetõttu saama toiduga. Arginiin annab energiat, aitab säilitada normaalset vererõhku, toetab südameveresoonkonna tööd ja toetab veresoonte läbilaskevõimet

Kui palju tohib päevas kasutada?

Soovitame tarbida 1 geeli päevas. Ideaalselt 30 minutit enne treeningut.

TOODE SISALDAB

  • 22g süsivesikuid
  • 200mg kofeiini
  • 1,6g beta-alaniini
  • 3g tsitrulliin-malaati
  • 1,5g arginiini

TOITUMISALANE TEAVE

Toiteväärtus

100ml kohta

60ml kohta

Eneria

627kj/148kcal

376kj/89kcal

Proteiin

0.0g

0.0g

Süsivesikud

37g

22g

millest suhkruid

4.8g

2.9g

Rasv

0.0g

0.0g

millest küllastunud

0.0g

0.0g

Sool

0.04g

0.02g

Vitamiin B6

0.83mg

0.5mg

Foolhape

83mcg

50mcg

Vitamiin B12

0.42mcg

0.25mcg

Tsitrulliin-malaat

5g

3g

Arginiin

2.5g

1.5g

Beeta-alaniin

2.7g

1.6g

Kofeiin

330mg

200mg

Koostis
Vesi, maltodekstriin (maisist), tsitrulliin Malaat, dekstroos, beeta-alaniin, L-arginiin, veevaba kofeiin, looduslikud lõhna- ja maitseained, happesuse regulaatorid (sidrunhape, naatriumtsitraat), magusained (sukraloos), geelistavad ained (geelimikumi, ksantaankummi) , Säilitusained (naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat), askorbiinhape, püridoksiin-HCl, foolhape, tsüanokobalamiin.