Chiba 40400 Power (Black/White)

    Tootja:

    Chiba
  • €11.00


Võimalikud valikud


·         Kerged spordikindad

·         Anatoomiline struktuur

·         Hästi ventileeritud

·         Tihe mansett randmel

·         Kiiresti vabastatavad hinged

·         Sisemine polster hea haarde jaoks;

·         Tihe randmemansett.

 

Chiba kerged jõuspordikindad on hädavajalik treeningu aksessuaar. Tänu neile ei jää teie higi spordivarustusele ning peopesad ei ole kaetud kalluste ja villidega, rääkimata treeningute kvaliteedi parandamisest.

Need kindad on valmistatud vastupidavatest, paindlikest ja hästi ventileeritavatest klarino- ja elastaanmaterjalidest. Mustvalgetel kinnastel on valge nahksisaldus, nii et neid ei saa täielikult pesta. Sellisel juhul peate kasutama õrnaid hooldusmeetodeid, näiteks pühkige need vatitupsuga või veega ja beebiseebiga niisutatud flanellriidest. Kindade hea hingavus, eriti sõrmede piirkonnas, ei häiri soojusülekannet ja parandab treeningu kvaliteeti. Ja materjalide tugevus tagab pika tööea.

 

Nad võtavad arvesse käe anatoomiat ja peopesadesse tehakse topeltõmblused, et mitte takistada käte liikumist ja mitte häirida nende haardumisvõimet. Ülejäänud sisustus on polsterdatud, et vähendada sõrmede ja peopesa aluste stressi. Ja tihe randmemansett fikseerib kindlalt randmeliigese, mis mitte ainult ei paranda teatud lihasrühmade treenimist, vaid kaitseb ka liigeseid kiire kulumise ja valu eest. Nende hõlpsaks eemaldamiseks on olemas spetsiaalsed hinged.

Kasutusala: igat tüüpi harjutuste jaoks.

 

Tagakülg: klarno, elastaan, nahk.

 

Peopesad: klarno, nahk.

 

Tähelepanu! Mustad kindad on täielikult valmistatud klarinost ja elastaanist ning on seetõttu pestavad. Must-valgetes kinnastes on valge ala nahast, seetõttu tuleks nende suhtes kasutada õrnaid hooldusmeetodeid.Sarnased tooted

Sildid: Chiba 40400 Power (Black/White), Chiba, Varustus